Mūsų katalogas:

Vytautas Šiškauskas - Akimirkos

Vytautas Šiškauskas

"Akimirkos"


Išleidimo rėmėjas: Asociacija Latga

2016.11.24.

POZ 006-206

1. Akimirkos

2. Ačiū tau, mama

3. Kai mes šalia

4. Tu man esi

5. Ačiū tau

6. Gaila

7. Oj, oj, oj (visą naktį nemiegojau)

8. O, meile mana

9. Būsiu

10. Tarp žaliųjų beržų

11. Vilniau, o Vilniau

12. Žibutė

13. Žiedai

14. Aš išvykstu į džiaugsmo trasą

15. Tu man esi (remix)

Vytauto Šiškausko albumą "Akimirkos" sudaro net 15 dainų, įrašytų 2015-2017 metais. Tarp jų galima rasti tokius hitus, kaip "Ačiū tau", "Kai mes šalia", "Oj, oj, oj (visą naktį nemiegojau)" ir "Tu man esi".

„Į šį studijinį darbą sudėjau savo begalinę meilę žmonėms, gyvenimui ir Lietuvai. Džiaugiuosi, kad publikai pristatytos dainos greitai „prigijo“ ir išpopuliarėjo, jaučiu, kad mano gerbėjai pamėgs ir kitus kūrinius. Tai visada mane džiugina ir įkvepia kurti toliau, - sakė Vytautas Šiškauskas. - Šį kartą darbas įrašų studijose pareikalavo tikrai daug laiko, energijos ir bemiegių naktų. Paskaičiavau, kad per tris metus, kai buvo įrašinėjamas albumas, įrašų studijoje praleidau daugiau nei 1000 valandų, o kiek dar jų prabėgo, kuriant dainas... Kartais net pats stebiuosi, kaip man pavyksta faktiškai be jokių pertraukų ištisus metus koncertuoti, dalyvauti televizijos projektų filmavimuose, fotosesijose, kurti ir įrašinėti dainas, rūpintis mama ir dar savęs paties nepamiršti. Atrodo, kad tik besąlygiška mano gerbėjų meilė padeda atlaikyti tokį tempą!“

Pasak dainininko, naujasis albumas "Akimirkos" pasižymi įvairiapusiškumu, nes jame susipynė išties skirtingo stiliaus kūriniai, kurie pradžiugins ištikimiausius gerbėjus ir maloniai nustebins skeptikus, kurie iki šiol deramai neįvertino Vytauto Šiškausko muzikinio talento. Įrašinėjant "Akimirkas" atlikėjui talkino vienas iš geriausių šalies gitaristų Aleksandr Ten ir trys skirtingų kartų prodiuseriai – Artur Sabilo, Martynas Puchovičius ir Vitalijus Rodevičius, o dainose skamba Vytauto Šiškausko pamėgtų autorių - Vytauto Barausko, Stasio Žlibino, Petro Dimšos, Jono Visocko - ir paties dainininko sukurti tekstai.

Priminsime, kad prieš keturis dešimtmečius pradėjęs profesionalią muzikinę veiklą Vytautas Šiškauskas (g. 1957 metais) visuotinio publikos pripažinimo sulaukė pasirodžius albumams "Ateina metas" ir "Nemigo naktį", kurie turėjo fenomenalų pasisekimą. Itin populiarus buvo ir 2012 m. pasirodęs studijinis atlikėjo darbas "Neišsiųsti laiškai", kuriame skambėjo tokie hitai, kaip "Su gimtadieniu", "Nekaltinkit manęs" ir "Mūsų čia žemė". Ką tik išleistas Vytauto Šiškausko albumas "Akimirkos" yra jau vienuoliktas jo diskografijoje, tačiau dainininkas prisipažįsta, kad turi daugybę kūrybinių idėjų, todėl žada ir toliau džiuginti savo gerbėjus naujomis dainomis.

Tarptautinėje muzikos klausymosi internetu platformoje Spotify galite klausytis šio albumo dainų.

Tiesiog spustelėkite ant paveiksliuko ir pateksite ten, kur reikia.


Man-go - Aš taip norėčiau

MAN-GO

"Aš taip norėčiau"


Išleidimo rėmėjas: Asociacija Latga

2015.12.10.

POZ 005-205

1. Gal per ilgai

2. Aš taip norėčiau

3. Laiku

4. Saulė online

5. Kaip delfinai (2015)

6. Tavęs prašau (2014)

7. Alyvos (2014)

8. Vasaros lietus (2014)

Grupės MAN-GO mini albume "Aš taip norėčiau" galima išgirsti lietuviškos pop muzikos klasika tapusių hitų "Alyvos", "Vasaros lietus", "Tavęs prašau" ir "Kaip delfinai" naujas versijas bei visiškai naujus kūrinius, kurie taip pat sulaukė didžiulio populiarumo – tai "Aš taip norėčiau", "Laiku", "Saulė online" ir "Gal per ilgai". Pastarajai MAN-GO dainai nufilmuotas ir vaizdo klipas. "Manau, kad visų gerbėjų laukia labai įdomus grupės Mango pradėtos muzikinės istorijos tęsinys, o kartu tai yra ir nauja mūsų muzikinio kelio atkarpa, kurią žymės ką tik išleistas albumas "Aš taip norėčiau"," - kalbėjo MAN-GO lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė, pristatydama trijulės studijinį darbą.

Priminsime, kad legendinė Lietuvos pop grupė Mango skambiai nutraukė dešimtmetį trukusią sėkmingą muzikinę veiklą 2008-iais metais, surengdama atsisveikinimo turą po didžiuosius Lietuvos miestus. Šešis metus apie jos atsikūrimą nebuvo net kalbos, kadangi visos dainininkės pasuko skirtingais keliais ir publikai beliko tik svajoti apie jų sugrįžimą į didžiąją sceną.

Kai po ilgos pertraukos, 2014-ųjų metų pavasarį, Rima Petrauskytė-Malašičevė pasirodė TV-3 "Chorų karuose" kartu su grupės Mochito narėmis Justina Jančiauskaite bei Gabija Sruogiūte ir atliko Mango superhitą "Alyvos", taip pat nebuvo jokių minčių, kad šis vienkartinis šou duos pradžią naujam muzikiniam projektui. Tačiau didžiulis ažiotažas iš gerbėjų pusės ir netikėtai įsižiebęs bendrumo jausmas tarp skirtingas kartas atstovaujančių dainininkių ilgainiui pakoregavo visas išankstines nuostatas ir nulėmė grupės MAN-GO atsiradimą.

Iš pradžių radijo stotis pasiekė naujai įrašytas 1999-ųjų hitas "Vasaros lietus", vėliau atlikėjos surengė pasirodymą "Jūros šventėje", o po kurio laiko perdainavo vieną garsiausių Mango dainų "Tavęs prašau", kurią įspūdingai atliko lietuviškos muzikos apdovanojimų "M.A.M.A." metu. Viena po kitos buvo paskelbtos pirmosios koncertų datos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Savo pasirodymų metu atsinaujinusi grupė publikai pristatė naujai suskambusias nepamirštamas Mango dainas. Kaip tuo metu sakė Rima Petrauskytė-Malašičevė, ji į sceną sugrįžo ne dėl to, kad kažkam kažką įrodytų. "Žinau, kad mes turime savo gerbėjų ratą, kuriems patiko, patinka ir patiks ta muzika, kurią atliekame. Nežadu kažkokių revoliucijų, tačiau galiu patikinti, jog man yra didžiulis malonumas ir vėl daryti tai, ko iš tiesų pasiilgau," – kalbėjo daininininkė.

Vis labiau įsisukus grupės muzikinei veiklai, MAN-GO nutarė įtraukti į savo repertuarą ir kadaise garsios klaipėdiečių grupės Komanda superhitą "Kaip delfinai". Jo naujoji versija užkariavo radijo stočių topus, taip pat - tapo tituline TV projekto "Delfinai ir žvaigždės" daina.

2015-ųjų metų balandžio pabaigoje merginų gerbėjų laukė dar didesnis siurprizas - MAN-GO pristatė pirmąjį visiškai naują grupės kūrinį "Aš taip norėčiau", kuris iškart sulaukė didžiulio populiarumo. Pradėjusios įrašinėti specialiai joms sukurtas dainas, dainininkės prakalbo apie planus išleisti albumą. Šiuos pažadus patvirtino serija naujų hitų "Laiku", "Saulė online" ir "Gal per ilgai", kurią 2015 metų gruodžio pradžioje vainikavo MAN-GO mini albumas "Aš taip norėčiau".

Brand

Pakartot.lt - tai lietuviškos muzikos platforma, kurioje galite klausytis šio albumo dainų.

Tiesiog spustelėkite ant paveiksliuko ir pateksite ten, kur reikia.

MAN-GO "Gal per ilgai":


Pikaso - Muzika mylėti(s)

Pikaso

"Muzika mylėti(s)"


2013.12.07.

POZ 004-204

1. Rugpjūtis

2. Milijonai metų

3. Aš kaip ir tu

4. Skirtingi krantai

5. Laukiu žiemą saulės

6. Nostalgija

7. Aš viską atleisiu tau (su Mochito)

8. Tyla

9. Daina 4

10. Liūdesio dangus

11. Užsimerk

12. Meilei (su Irūna)

13. Oi, brolužėli

14. Rugpjūtis (remix)

BONUS:

15. Haroldas "Žodžiai"

16. Haroldas "Tau"

17. Haroldas "Rytoj"

Daugiau nei trejus metus įrašinėtame Pikaso albume "Muzika mylėti(s)" galima išgirsti net 14 šios grupės dainų ir 3 solinius jos nario Haroldo hitus "Tau", "Žodžiai" ir "Rytoj". Pasak vaikinų, tai ilgai brandintas studijinis darbas, prie kurio prisidėjo visas būrys geriausių Lietuvos muzikos prodiuserių. „Vis atidėliojome šio albumo išleidimą, nes ieškojome jam tinkančių dainų. Ir dėl to nesigailime, nes tai, ką įrašėme, visiškai pateisino tiek mūsų, tiek gerbėjų lūkesčius," - teigė grupės nariai.

Šiuos Pikaso narių žodžius patvirtina tokie hitai, kaip "Rugpjūtis", "Milijonai metų", "Skirtingi krantai", "Nostalgija" ar "Liūdesio dangus". Albumo išleidimo išvakarėse buvo paskaičiuota, kad 2013 m. pabaigoje grupės dainos ir vaizdo klipai "Youtube" kanale buvo peržiūrėti daugiau nei 2 mln. kartų, o "Facebook" tinkle jos gerbėjų skaičius viršijo 20 tūkst. ribą.

Muzikos profesionalai taip pat įvertino Pikaso pasiekimus 2013 metais: grupė buvo nominuota net dviems "M.A.M.A." apdovanojimams (geriausios pop muzikos grupės ir geriausio vaizdo klipo nominacijose).

Brand

Pakartot.lt - tai lietuviškos muzikos platforma, kurioje galite klausytis šio albumo dainų.

Tiesiog spustelėkite ant paveiksliuko ir pateksite ten, kur reikia.

Pikaso "Rugpjūtis":

Pikaso "Aš kaip ir tu":

Pikaso "Nostalgija":

Pikaso "Milijonai metų":

Pikaso "Aš viską atleisiu tau":

Pikaso "Daina 4":

Pikaso "Tyla":


Unė ir Diana - Debesėlis

Unė ir Diana

"Debesėlis"


2013.06.01.

POZ 003-203

1. 1, 2, 3

2. Broliai bebrai

3. Geltonai juoda

4. Ežio daina

5. Mažas mažas voras

6. Tik - tak

7. Mano kambarys

8. Kva kva kva

9. Žvirbliai

10. Iš ryto

11. Slėpynės

12. Debesėlis

13. Saulė (Lopšinė)

Karaoke versijos:

14. 1, 2, 3

15. Broliai bebrai

16. Geltonai juoda

17. Ežio daina

18. Mažas mažas voras

19. Tik - tak

20. Mano kambarys

21. Kva kva kva

22. Žvirbliai

23. Iš ryto

24. Slėpynės

25. Debesėlis

Kaip sakė Diana Dargienė, idėja kartu su dukra Une įrašyti vaikiškų dainelių albumą "Debesėlis" kilo filmuojantis "LNK" televizijos laidoje "Atgal į vaikystės miestą". „Jai pagyvinti labai reikėjo nuotaikingų kūrinėlių. Todėl pakalbinau prodiuserį Mindaugą Lapinskį, su kuriuo bendradarbiavau ne vienerius metus. Nors iki tol jis niekada nerašė vaikams skirtų dainų, bet, visai netikėtai, sutiko pabandyti ir rezultatas pranoko mano lūkesčius! Todėl ėmėm įrašinėti kitas daineles, juolab, kad Unei labai patiko dainuoti. Taip per ganėtinai trumpą laiką susikaupė nemažas kraitis smagių kūrinėlių, kuriuos galima išgirsti mūsų albume,“ - kalbėjo Diana Dargienė.

Unės ir Dianos albume "Debesėlis" skamba net trylika dainų ir dvylika jų karaoke versijų. Prie kompaktinio disko taip pat pridėta fotografo Gedimino Žilinsko nuotraukomis iliustruota nuotaikinga knygelė su dainelių tekstais. „Norėjau, kad mūsų albumas suartintų tėvus su vaikais, todėl pateikėme viską taip, kad jie galėtų klausytis mūsų dainų ir jas dainuoti patys, kada tik panorėję,“ - sakė Diana.

„Būsiu labai laiminga, jei mūsų šviesus "Debesėlis" kažką pradžiugins ir pakels nuotaiką. Juk tiek aš, tiek Unė į šį albumą įdėjome labai daug meilės ir širdies,“ - pridūrė dainininkė.

Brand

Pakartot.lt - tai lietuviškos muzikos platforma, kurioje galite klausytis šio albumo dainų.

Tiesiog spustelėkite ant paveiksliuko ir pateksite ten, kur reikia.


Prisiminimu tango - populiariausios kompozitoriaus Mikalojaus Noviko dainos

Prisiminimų tango

(rinktinis albumas)


Išleidimo rėmėjas: Asociacija Latga

2011.12.09.

POZ 002-202

1. Nijolė Ščiukaitė ir Leonidas Šumskis - Žalioj stotelėj

2. Stasys Liupkevičius - Gera

3. Eva, Rasa Juzukonytė, Vita Rusaitytė, Deivis, Giedrius Leškevičius ir Mečislovas Subelis - Dzūkija

4. Leonidas Šumskis - Dar nežinia

5. Vokalinis-instrumentinis ansamblis, vadovaujamas Aidos Zabotkaitės - Putinai

6. Ona Valiukevičiūtė - Mūsų tango

7. Tomas Balčytis - Trumpa laimė

8. Leonidas Šumskis - Trys berželiai

9. Stasys Liupkevičius - Šypsena

10. Stasė Girčytė-Balienė - Mano mama

11. Jonas Mašanauskas - Šešėliai lange

12. Zina ir Liuda Fatejevaitės - Dievo rykštės

13. Leonidas Šumskis - Tavo nuotrauka

14. Viktoras Vaškas - Pabūk dar valandėlę

15. Ona Valiukevičiūtė - Plaštakių ugnis

16. Vokalinis kvartetas, vadovaujamas Laimio Vilkončiaus - Laimės žingsniai

17. Leonidas Šumskis - Meilė grįžta

18. Tomas Balčytis - Kai tu išeisi

19. Ona Valiukevičiūtė ir vokalinis ansamblis, vadovaujamas Artūro Noviko - Dėkui tau

20. Vladas Bagdonas - Paklydęs laiškas

21. Nijolė Tallat-Kelpšaitė ir Stasys Liupkevičius - Kai pabunda šilai

22. Adolfas Jarulis - Sugrįšiu

23. Leonidas Šumskis - Laužo liepsna

24. Janina Miščiukaitė - Lekiantis smėlis

25. Stasys Liupkevičius - Prisiminimų tango

Vieno ryškiausių XX a. 7 – 9-ojo dešimtmečių lietuviškos estradinės dainos mokyklos kūrėjų - kompozitoriaus ir pedagogo Mikalojaus Noviko - kūrybą mėgsta jau kelios klausytojų kartos. Net 25-ios populiariausios jo dainos skamba rinktiniame albume "Prisiminimų tango", kurio išleidimą parėmė Asociacija LATGA.

Melomanams tai puiki proga pasimėgauti garsiausių žvaigždžių atliekamais kūriniais, kurių vertė neišblės ir ateityje. Tokios dainos, kaip "Žalioj stotelėj" (atliekama Nijolės Ščiukaitės, Leonido Šumskio ir LRT lengvosios muzikos orkestro), "Gera" (atliekama Stasio Liupkevičiaus bei LRT lengvosios muzikos orkestro) ar "Putinai" (atliekama Aidos Zabotkaitės vadovaujamo vokalinio-instrumentinio ansamblio) yra neabejotina lietuviškos populiariosios muzikos aukso fondo dalis.

Albumo "Prisiminimų tango" klausytojus pradžiugins ir Tomo Balčyčio, Onos Valiukevičiūtės, Janinos Miščiukaitės, Nijolės Tallat-Kelpšaitės, Vlado Bagdono, Adolfo Jarulio, Jono Mašanausko, Stasės Girčytės-Balienės, Viktoro Vaško bei kitų dainininkų atlikti kompozitoriaus Mikalojaus Noviko kūriniai. O be archyvinių "Lietuvos radijo" darytų įrašų šiame rinktiniame albume galima išgirsti ir garsiąją "Dzūkiją", kurią 2010 m., koncerto metu, atliko Eva, Rasa Juzukonytė, Vita Rusaitytė, Deivis, Giedrius Leškevičius, Mečislovas Subelis ir valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras "Trimitas".

Kaip pastebėjo muzikologas Viktoras Gerulaitis: „M. Noviko dainos išsiskiria savitu melodiniu braižu, pagavia, išmoninga ritmika, žvalia nuotaika, skoningu humoru. Lyriškoji jausena jam buvo mažiau būdinga. Tuo M. Noviko kūryba buvo bei liko savita, novikiška. Matyt, iš dalies tai lėmė ir paties kompozitoriaus asmenybės gyvas temperamentas, optimistiška pasaulėjauta. Vertinant M. Noviko muzikos ritminę energiją ir sugestyvumą, užtektų priminti, kad jis pirmasis Lietuvoje dainose ėmė naudoti bosanovos ritmą, jam nesvetimi rumbos, sambos, tango ritmai, svingas, apskritai – džiazo muzikos elementai.“ Žinoma, prie kompozitoriaus dainų sėkmės prisidėjo ir nuotaikingi tekstai, tarp kurių autorių – Antanas Saulynas bei Stasys Žlibinas, taip pat – garsūs Lietuvos poetai Eduardas Selelionis, Vacys Reimeris, Vytautas P. Bložė, ir daugelis kitų.

"Prisiminimų tango" puikiai atspindi populiariausią kompozitoriaus estradinę kūrybą. Juolab, kad Mikalojus Novikas pats atrinko visas dainas, kurios pateko į šį albumą. „Atvirai sakant, norėjosi įtraukti ir daugiau kūrinių, bet visų sutalpinti negalėjome... Tad teko su skaudama širdimi kai kurių dainų atsisakyti, nors tai man buvo lyg amputacija be nuskausminimo,“ – prisipažino M. Novikas.


Priminsime, kad Mikalojus Novikas 2001 m. buvo paskelbtas Metų geriausiuoju lengvosios muzikos kompozitoriumi. Tačiau jo kūrybos kraityje – ir simfoninė, kamerinė instrumentinė, chorinė (dvi kantatos) muzika, kūriniai kaimo kapeloms, "Lietuvos" ansambliui.

Kompozitorius nuo 1960 iki 1982 m. dėstė kompoziciją ir teorines disciplinas J. Tallat-Kelpšos aukštesniojoje muzikos mokykloje. Jo mokinių tarpe – tokios žinomos muzikos figūros, kaip kompozitoriai V. Ganelinas, A. Martinaitis, V. Ločeris, G. Savinienė, choro dirigentas P. Bingelis ir daugelis kitų.

Ne vieną dešimtmetį M. Novikas ėjo direktoriaus pareigas Vilniaus kultūros mokykloje (1982 – 1985 m.), J. Tallat-Kelpšos muzikos mokykloje (1985 – 1998 m.), Vilniaus konservatorijoje (1993 – 1998 m.).

Kompozitorius buvo daugelio festivalių ir konkursų ("Vilniaus bokštų", "Gintarinės triūbos", "Neringos vėtrungių" ir kt.) žiuri pirmininkas ar narys.

Brand

Pakartot.lt - tai lietuviškos muzikos platforma, kurioje galite klausytis šio albumo dainų.

Tiesiog spustelėkite ant paveiksliuko ir pateksite ten, kur reikia.


Vėjas man pasakė - populiariausios kompozitoriaus Teisučio Makačino dainos

Vėjas man pasakė

(rinktinis albumas)


Išleidimo rėmėjas: Asociacija Latga

2011.07.06.

POZ 001-201

1. Danutė Neimontaitė - Vėjas man pasakė

2. Liutauras Čeprackas - Berniukai

3. Antanas Čapas - Pašauki mane

4. Alfredas Macius, Liuba Petročenko, Aldona Stasiūnaitė, Genadijus Alfimovas - Sodo vyšnia

5. Stasys Povilaitis - Nidos beržai

6. Vladas Daugintis, Tomas Balčytis - Sugrįžimai

7. Romanas Marijošius - Lyja

8. Alfredas Macius - Neverk, Marija

9. Tomas Balčytis - Grįžkite, paukščiai

10. Aleksas Lemanas - Prie apleisto seno namo

11. Nijolė Tallat-Kelpšaitė - Gal tai tu šauki /Debesėli/

12. Birutė Petrikytė - Sugrįžk, kol nevėlu

13. Stasys Povilaitis - Vėtrungės

14. Tomas Balčytis - Kalnų sakmė

15. Alfredas Macius, Nelė Braun - Debesys

16. Tomas Balčytis - Žiedai, žiedai

17. Vladas Šlykas - Rugiuose

18. Valentinas Čepkus - Vilniau, mūsų mieste

19. Vladas Daugintis, Tomas Balčytis - Rugpjūčio baladė

20. Stasys Povilaitis - Jūros laiškai

21. Tomas Balčytis - O kaip laukiau...

Šiame rinktiniame albume, kurio išleidimą parėmė Asociacija LATGA, skamba garsiausios ir įsimintiniausios iškilaus šiuolaikinės lietuviškos muzikos kūrėjo - kompozitoriaus Teisučio Makačino - dainos. Kompaktinėje plokštelėje buvo panaudoti originalūs įrašai, prieš daugelį metų padaryti "Lietuvos radijo" įrašų studijoje, todėl lietuviškos muzikos gerbėjai turi galimybę mėgautis autentišku savo pamėgtų kūrinių skambesiu ir populiariausių to laikmečio estrados žvaigždžių atlikimu.

Tokios dainos, kaip "Vėjas man pasakė" (atliekama Danutės Neimontaitės ir VIA "Estradinės melodijos"), "Berniukai" (atliekama Liutauro Čepracko ir Laimio Vilkončiaus vadovaujamo vokalinio kvarteto bei LRT lengvosios muzikos orkestro) ar "Pašauki mane" (atliekama Antano Čapo ir legendinės grupės "Nerija"), žavėjo ir tebežavi jau ne vienos kartos Lietuvos žmones. Iš viso albume "Vėjas man pasakė - populiariausios kompozitoriaus Teisučio Makačino dainos" - net 21 kūrinys, tarp kurių atlikėjų - ir Stasys Povilaitis, Tomas Balčytis, Romanas Marijošius, Vladas Daugintis, Aleksas Lemanas, Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Birutė Petrikytė, Alfredas Macius bei daugelis kitų žymių dainininkų.

Kaip taikliai pastebėjo muzikologė Laimutė Ligeikaitė albumo anotacijoje: "Teisučio Makačino dainos pasižymi ne tik žaisminga elegancija, intelektualiai, išmoningai komponuojama intonacine medžiaga, bet ir kunkuliuojančia ritmų įvairove, žengusia koja kojon su mada, su vakarietiško scenos spindesio nostalgija, su išraiškos laisve, žodžiu, su viskuo, kur sovietinė ideologija įžvelgė kylant jai didžiausią pavojų. Nuo tvisto, bigbyto, disco, ritmenbliuzo, džiazroko, svingo, boogie-woogie iki švelnios, minkšto, naktinio skambesio bosanovos – į tokį rūbą įvilktos dainos, dar pasodrintos savito lietuviško mentaliteto, rado atgarsį klausytojų širdyse, tapo jų savastimi."

Prie kompozitoriaus kūrybos populiarumo neabejotinai prisidėjo ir talentingi tekstų autoriai: Stasys Žlibinas, Vladas Šimkus, Vytautas P. Bložė, Antanas Saulynas, Jonas Lapašinskas ir daugelis kitų – jų parašyti žodžiai padėjo Teisučio Makačino dainoms pasiekti išties plačią auditoriją.


Teisutis Makačinas 1961 m. baigė Lietuvos konservatorijos J. Juzeliūno kompozicijos klasę. Įvairialypėje šio autoriaus kūrybos paletėje - atlikėjų pamėgti vargoniniai, kameriniai kūriniai, trys instrumentiniai koncertai, vokaliniai ciklai, dainos, chorams skirti kūriniai, dramų, spektaklių, kino filmų muzika. 1990 m. už simfoniją „Sinfonia giocosa“ pelnė Lietuvos kamerinio orkestro premiją, ne kartą buvo apdovanotas S. Šimkaus premija.

Teisutis Makačinas 1959 m. tapo Vilniaus konservatorijos dėstytoju, 1973–2001 m. buvo muzikos teorijos ir kompozicijos skyriaus vedėjas. 1961–1967 m. dėstė ir Lietuvos konservatorijoje. Nuo 1985 m. Lietuvos konservatorijos (dab. Lietuvos muzikos ir teatro akademija) dėstytojas; nuo 1996 m. profesorius. 2012 m. išrinktas Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos prezidentu.

Brand

Pakartot.lt - tai lietuviškos muzikos platforma, kurioje galite klausytis šio albumo dainų.

Tiesiog spustelėkite ant paveiksliuko ir pateksite ten, kur reikia.


Norite į mus kreiptis?

Tokiu atveju parašykite el. laišką.
Všį "Pozitiva"